274206
Book
In basket
(Pomoce Duszpasterskie / Uniwersytet Opolski. Wydział Teologiczny ; 51)
Nazwa drugiego wydawcy na podstawie serisu e-ISBN.
„[...] Z przedstawionej statystyki opublikowanych listów widać, że biskup naucza lud diecezji opolskiej bardzo obficie dotykając w listach nie tylko problematyki przeżywania roku liturgicznego, lecz także aktualnych problemów oraz inicjatyw Kościoła opolskiego. Publikacja zawiera w sumie 59 listów, komunikatów i odezw [...] zbierając jednocześnie nauczanie w listach w okresie 10-letniej posługi bpa Andrzeja Czai, jako Biskupa Opolskiego". [bp Rudolf Pierskała, fragm. Słowa wstępnego]
Media files:
Availability:
Wypożyczalnia Główna
There are copies available to loan: sygn. 23181/I ŚM (1 egz.)
Czytelnia BG
Copies are only available in the library: sygn. 23074/I Ś (1 egz.)
Notes:
General note
Nazwa drugiego wydawcy na podstawie serisu e-ISBN.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again

Baza regionalna "Bibliografia Województwa Opolskiego" zawiera opisy bibliograficzne zawartości książek i artykułów z czasopism dotyczących w swej treści Opolszczyzny (jej historii, przyrody, gospodarki, polityki, nauki, oświaty, kultury itd.). Jest tworzona w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Prowadzona jest na bieżąco od 1988 roku.

Baza jest częścią ogólnopolskiego systemu bibliografii regionalnych, które pełnią funkcję uzupełniającą w odniesieniu do narodowych wykazów publikacji. Rejestruje materiały publikowane w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i lokalnej, książki i ich fragmenty, mapy itp. Czynnikiem decydującym o doborze jest wartość materiału informacyjnego.

Roczniki "Bibliografii Województwa Opolskiego" za lata 1980-1990 zostały wydane drukiem i są udostępnione w Opolskiej Bibliotece Cyfrowej.


Czytelnicy mogą posługiwać się następującymi kryteriami wyszukiwawczymi: tytuł atykułu, autor, temat, tytuł czasopisma.

Wyniki wyszukiwania można zawęzić używając faset, znajdujących sie z boku listy.

Wyszukane opisy bibliograficzne można pobrać i zapisać w postaci zestawienia alfabetycznego.