273991
Book
In basket
Tekst równolegle w języku polskim i w przekładzie angielskim.
Książka „Mama! Please, please, please” skierowana jest do dzieci w wieku do lat 12. To urocza historia młodego chłopca i jego psa. Historia miłości między człowiekiem, a zwierzęciem, którą przygotowały dwie niezwykłe i wrażliwe dusze: Vanessa DeWig (tekst), Kimba Kerner (ilustracje).
You are holding a sweet story of a young boy and his dog.A story about love between a human and an animal, created for you by two remarkable and sensitive souls: Vanessa DeWig and Kimba Kerner.
Availability:
Biblioteka Obcojęzyczna
There are copies available to loan: sygn. O 32489 (1 egz.)
Notes:
Language note
Tekst równolegle w języku polskim i w przekładzie angielskim.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again

Baza regionalna "Bibliografia Województwa Opolskiego" zawiera opisy bibliograficzne zawartości książek i artykułów z czasopism dotyczących w swej treści Opolszczyzny (jej historii, przyrody, gospodarki, polityki, nauki, oświaty, kultury itd.). Jest tworzona w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Prowadzona jest na bieżąco od 1988 roku.

Baza jest częścią ogólnopolskiego systemu bibliografii regionalnych, które pełnią funkcję uzupełniającą w odniesieniu do narodowych wykazów publikacji. Rejestruje materiały publikowane w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i lokalnej, książki i ich fragmenty, mapy itp. Czynnikiem decydującym o doborze jest wartość materiału informacyjnego.

Roczniki "Bibliografii Województwa Opolskiego" za lata 1980-1990 zostały wydane drukiem i są udostępnione w Opolskiej Bibliotece Cyfrowej.


Czytelnicy mogą posługiwać się następującymi kryteriami wyszukiwawczymi: tytuł atykułu, autor, temat, tytuł czasopisma.

Wyniki wyszukiwania można zawęzić używając faset, znajdujących sie z boku listy.

Wyszukane opisy bibliograficzne można pobrać i zapisać w postaci zestawienia alfabetycznego.