273104
Audiobook
CD
In basket
Złodziej pioruna [Dokument dźwiękowy] / Rick Riordan ; [przeł. Agnieszka Fulińska]. - Kraków : Wydawnictwo Galeria Książki, [2010]. - 1 płyta CD (10 godz. 08 min.) : zapis cyfrowy, stereo. ; 12 cm.
(Percy Jackson i bogowie olimpijscy / Rick Riordan ; t. 1)
Tyt. oryg.: "The lighting thief", t. 1 cyklu pol.: "Percy Jackson i bogowie olimpijscy".
Czas trwania: 10 godz. 08 min.
Czyta Marcin Hycnar.
Nagranie w formacie mp3.
Co by było, gdyby olimpijscy bogowie żyli w XXI wieku? Co by było, gdyby nadal zakochiwali się w śmiertelnikach i śmiertelniczkach i mieli z nimi dzieci, z których mogliby wyrosnąć wielcy herosi - jak Tezeusz, Jazon czy Herakles? Jak to jest - być takim dzieckiem? To właśnie przydarzyło się dwunastoletniemu Percy'emu Jacksonowi, który zaraz po tym, jak dowiedział się prawdy, wyruszył w niezwykle niebezpieczną misję. Z pomocą satyra i córki Ateny Percy odbędzie podróż przez całe Stany Zjednoczone, żeby schwytać złodzieja, który ukradł przedwieczną „broń masowego rażenia" - należący do Zeusa piorun piorunów. Po drodze zmierzy się z zastępami mitologicznych potworów, których zadaniem jest go powstrzymać. A przede wszystkim będzie musiał stawić czoła ojcu, którego nigdy wcześniej nie spotkał, oraz przepowiedni, która ostrzegła go przed...
Availability:
Wypożyczalnia Główna
There are copies available to loan: sygn. T 18611 (1 egz.)
Notes:
General note
Tyt. oryg.: "The lighting thief", t. 1 cyklu pol.: "Percy Jackson i bogowie olimpijscy".
Czas trwania: 10 godz. 08 min.
Participant or performer note
Czyta Marcin Hycnar.
System details note
Nagranie w formacie mp3.
Reviews:
Other editions:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again

Baza regionalna "Bibliografia Województwa Opolskiego" zawiera opisy bibliograficzne zawartości książek i artykułów z czasopism dotyczących w swej treści Opolszczyzny (jej historii, przyrody, gospodarki, polityki, nauki, oświaty, kultury itd.). Jest tworzona w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Prowadzona jest na bieżąco od 1988 roku.

Baza jest częścią ogólnopolskiego systemu bibliografii regionalnych, które pełnią funkcję uzupełniającą w odniesieniu do narodowych wykazów publikacji. Rejestruje materiały publikowane w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i lokalnej, książki i ich fragmenty, mapy itp. Czynnikiem decydującym o doborze jest wartość materiału informacyjnego.

Roczniki "Bibliografii Województwa Opolskiego" za lata 1980-1990 zostały wydane drukiem i są udostępnione w Opolskiej Bibliotece Cyfrowej.


Czytelnicy mogą posługiwać się następującymi kryteriami wyszukiwawczymi: tytuł atykułu, autor, temat, tytuł czasopisma.

Wyniki wyszukiwania można zawęzić używając faset, znajdujących sie z boku listy.

Wyszukane opisy bibliograficzne można pobrać i zapisać w postaci zestawienia alfabetycznego.